Baoji Xinlian Titanium Industry Co, Ltd sa nachádza v národnej high-tech a nové materiály priemysel základne, ktorá je založená v čínskej "Titanium údolie" -Baoji mesto. Naša spoločnosť je technologický a inovatívny podnik špecializujúca sa na výskum, výrobu a obrábanie rôznych výrobkov z titánu alebo vzácnych kovov.

Naša obchodná oblasť zahŕňa: Ti skrutky, Ti skrutky, Ti štandardné spony, Ti tyče, Ti drôt, Ti cieľ, Ti príruba, rôzne obrábané Ti komponenty, Ti dosky, Ti trubice, lakte a Ti zariadenia. Naše výrobky sú široko používané v oblasti petrochemickej, elektrolýzy a galvanizácie, lodný mechanizmus, odsoľovanie morskej vody, športové spotrebiče a Ti remesiel.

Naša spoločnosť vlastní CNC sústruhy, píly, hoblovacie stroje, vysekávačky, vyvrtávačky, frézky, CNC obrábacie stroje a iné mechanické zariadenia na spracovanie. Prostredníctvom rokov akumulácie a vývoja naša spoločnosť vždy bežala s najvyššou kvalitou metódy, pričom kladie dôraz na synchronnú aktualizáciu technológií a zariadení. Sme v prísnom súlade s národnou normou, medzinárodnými štandardmi a priemyselnými štandardmi vzhľadom na technológiu, zároveň venovať pozornosť tréningu a absorbovanie vynikajúcich technikov. S cieľom uspokojiť domácich aj zahraničných zákazníkov naša spoločnosť čoraz viac pridáva nové zariadenia. V súčasnosti sú naše obrábacie procesy komplexnejšie, výrobná kapacita môže spĺňať rôzne potreby obrábania.

V súčasnosti naša spoločnosť aktívne vstupuje do systému manažérstva kvality ISO9001: 2000. Vypracovali sme všetky predpisy týkajúce sa nákupu surovín, výrobného procesu, inšpekcie, dodávky a popredajného predaja na základe normy ISO. Tak, aby sa zabezpečila kvalita produktu, rovnako ako byť prijatý viac a viac klientov.

Baoji Xinlian Titanium Industry Co, Ltd bude držať "čestný a dôveryhodný, seba-zlepšenie, kvalita predovšetkým, usilovať o najlepšie", ako naša filozofia riadenia, snažiť sa spolupracovať s celosvetovými zákazníkmi vo win-win situácii, naša vzájomná jasná budúcnosť!